Bendradarbiavimas
1
Kodėl mes?
-
„Švenčionių vaistazoles“ turi savo laboratoriją ir atlieka asmeninę naujų produktų analizę, bandymus ir sertifikavimą. Fitocheminiai, radiologiniai ir mikrobiologiniai tyrimai atliekami laikantis pagrindinės Europos farmakopėjos ir Pasaulio sveikatos organizacijos gairių dėl vaistinių augalų medžiagų kokybės kontrolės.
-
Įranga įvairių rūšių arbatos maišeliams gaminti: nuo vieno filtro maišelių, dvigubų filtrų maišelių su vokais iki piramidinių arbatos maišelių pakuotės.
-
Didžiulė arbatos mišinių ir receptų įvairovė: galimybė rinktis iš daugiau nei 200 įvairaus skonio, paskirties ir poveikio žmogaus organizmui mišinių. Mūsų įmonė gali konsultuoti kuriant arbatos mišinius ir patarti kiekviename gamybos etape.
-
Labiausiai konkurencingos kainos pasaulinėje žolelių užpilų rinkoje.
-
Lankstus ir mažas minimalus kiekis - mes užtikriname, kad galime patenkinti kiekvieno partnerio poreikius ir lūkesčius.
-
Mūsų įmonė gali garantuoti trumpą pristatymo laiką ir punktualumą, o tai labai svarbu tokiame dinamiškame versle.
-
Visi procesai atliekami toje pačioje vietoje - nuo žaliavos iki gatavo produkto. Dėl to mes galime užtikrinti aukštą kokybę kiekviename žingsnyje.
-
Įmonės ilgaamžiškumas įrodo mūsų patikimumą, siekį tobulėti, tvirtus ryšius ir gilias žinias apie gamybą ir gamybą.
2
Kodėl Lietuva?
-
Puikus klimatas vaistažolėms auginti - Lietuvoje nėra audrų, žemės drebėjimų ar labai karštų dienų. Dirvožemis yra atsparus drėgmei, jame yra daug organinių medžiagų.
-
Oro užterštumo lygis - esame 8 -oje švariausių oro vietų pasaulyje. Informacijos šaltinis: https://aqicn.org/map/lithuania/
-
Turime švariausią ir saugiausią vandenį ES. Visas vanduo, kurį sunaudojame, yra iš požeminio 50–70 metrų gylio. Siekiant sutaupyti mineralų, filtravimas nevykdomas.
-
Lietuva yra tarp trijų pagrindinių rinkų: Vakarų Europos, Šiaurės šalių, Rytų Rusijos ir NVS. Lietuva yra vienas pagrindinių ES transporto mazgų, Klaipėdos uostas neužšąla.
-
Lietuvoje gyvos senos žolelių naudojimo tradicijos. Šalyje gausu įvairių žolelių rūšių, kurias lemia palanki geografinė padėtis ir klimato sritis, o kalvotas reljefas, dirvožemio kaita ir jų ypatybės lemia sezoninį augmenijos pasiskirstymą. Mūsų šalies vietiniai gyventojai nuo senų laikų rinko vaistažoles ir naudojo jas gydymui. Ši tradicinės medicinos ir senų žolelių naudojimo būdų patirtis padėjo plėtoti žolelių augalų auginimo pramonę Lietuvoje.